Realme 11 Pro tasarımı belli oldu: Xiaomi 13 Ultra’ya benziyor

Genel Nis 02, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Realme, yakında yeni telefonu Realme 11 Pro modelini piyasaya sürecek. Hatırlayacak olursak bir müddettir sızıntılarını duymaya başladığımız telefon, daha Evvel Bluetooth SIG sertifikasyon data tabanında listelenmişti. Artık de Realme 11 Pro, yenilikçi dizaynıyla TENAA’da görüntülendi. 

Realme 11 Pro özellikleri belirli oldu

Sertifikasyon bilgi tabanında “RMX3770” model numarasıyla listelenen Realme 11 Pro, 2022 Kasım ayında piyasaya sürülen Realme 10 Pro’nun halefi niteliğinde olacak. Bilmeyenler için Realme 10 Pro 5G, Realme 9 Pro 5G ile neredeyse tıpkı. 6,72 inç 120Hz LCD ekran, Qualcomm Snapdragon 695 yonga seti ve 108MP+2MP çift kamera dizaynıyla vitrine çıktı. Realme 11 Pro’nun ise selefine kıyasla Değerli yükseltmeler içermesi bekleniyor.

Paylaşılan manzaralara bakıldığında, Realme 11 Pro’nun kavisli kenarlara sahip ortalanmış delikli bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Aygıtın arka tarafında ise, Xiaomi 13 Ultra’yı andıran dairesel bir kamera modülü yer alıyor. Bu kısmın merkezinde birincil kamera sensörü, her iki yanında ise iki adet ikincil lens pozisyonlandırılmış. Hemen üzerinde ise bir LED flaş bulunuyor.

Yakın vakitli sızıntılara nazaran Realme 11 Pro, 5G takviyeli yeni bir MediaTek Dimensity platformundan Güç alacak. Aygıtın önümüzdeki Mayıs ayında piyasaya sürülmesi beklenirken, teknik özelliklerine ait daha Çok ayrıntı şimdi açıklanmadı. Lakin günümüzde Realme, kayda değer özellikleri Müsait bir fiyatla birleştiriyor. Hasebiyle Realme 11 Pro’nun bu trendi sürdüreceğini düşünüyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir