Realme 11 Pro+ gerçek görüntüsü ile karşımızda: 200 MP kamerayla geliyor

Genel May 07, 2023 Yorum Yok

Realme 11 serisi akıllı telefonlar 10 Mayıs‘ta resmen tanıtılacak. Yeni seri Realme 11 Pro+ da iç olmak üzere birkaç model içerecek. Muteber Çinli kaynak Digital Chat Station toplumsal medya hesabında serinin zirve modeline ilişkin yeni bir fotoğraf paylaştı.

Yayınlanan imaj Realme 11 Pro+’ın yuvarlatılmış köşelere sahip bir ekranla karşımıza çıkacağını gösteriyor. Panel simetrik çerçeveler ve selfie kamerasına konut sahipliği yapan bir delik içerecek. Aygıtın arka kısmı beyaz yapay deri kaplı olacak.

200 megapiksel kamera

Akıllı telefonun arka panelinde Aka yuvarlak kamera ünitesine yerleştirilmiş LED flaşlı üçlü kamera sistemi misyon yapacak. diğer ayrıntıları Mediatek Dimensity 7050 işlemci, 16 GB‘a kadar RAM, 1 TB‘a kadar depolama alanı ve Android 13 (Realme UI 4.0) olarak sıralayabiliriz.

Realme 11 Pro+’ın 120 Hz yenileme suratına sahip 6.7 inç ekran taşıyacağı bildiriliyor. Ayrıyeten Aygıt 16 megapiksel selfie kamerası, 200 megapiksel Samsung ISOCELL HP3 anne kamera sensörü ve 5.000 mAh pil içerecek. Fiyat etiketi ve Noksan kalan öteki bütün ayrıntıları birkaç gün içinde öğrenmiş olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir