Razer, ağırlığı sadece 49 gram olan oyuncu faresini piyasaya sürdü

Anakart Driverları, Donanım Şub 03, 2023 Yorum Yok
Razer bugün en hafif oyun faresi olan Viper Küçük Signature Edition‘ı duyurdu. Yalnızca 49 gram yüküyle şirketin bir evvelki Viper V2 Pro’suna oranla yüzde 16 daha hafif olan yeni oyuncu faresi, tıpkı vakitte Değişik de bir dizayna sahip.

Sadece 49 gram ağırlığında

İskelet kısmında içi oyuk dizaynlar daha Evvel görmüştük lakin Razer’ın yeni Viper Küçük Signature Edition faresinde bu oyuklar epey büyük. Razer, Hariç iskelet dizaynında magnezyum alaşımı kullandığını belirtirken şirketin Endüstriyel Tasarım Lideri Charlie Bolton “Geleneksel bal peteği dizaynının ötesine geçmek istedik ve bu, harika bir güç-ağırlık oranına sahip bir materyal gerektirdi” dedi.

Aka oyuklu iskelet dizaynında tasarımcıların birinci olarak plastik, karbon fiber ve hatta titanyum kullanmayı düşünmüşler lakin hafiflik ve dayanıklılık istendiğinden magnezyum alaşımında tercih kılınmış.

RGB aydınlatma yok

Razer’ın yeni oyuncu mouse’u yalnızca hafifliğiyle ön plana çıkmıyor. Razer, yeni eserinin en süratli kablosuz teknolojisi kullandığını ve piyasadaki en güzel performansa sahip kablosuz farelerden birisi olacağını söylüyor. fare üzerinde Focus Pro 30K optik sensörü kullanılırken azamî 30000 DPI seviyesi ve 60 saatlik kullanım süresi sunuluyor. RGB aydınlatması olmayan Razer Viper Küçük Signature Edition, 11 Şubat’tan itibaren 280 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulaca.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir