PS5’e özel olan Spider-Man 2’nin çıkış tarihi aktörü tarafından açıklandı

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok
Yaklaşan Marvel’s Spider-Man 2‘deki Venom’un seslendirme sanatkarı olan Tony Todd, görünüşü nazaran Yeniden Amel başında. Geçmişte de yüzeysel bilgiler paylaşan Todd, artık de oyuncuların merakla beklediği Marvel’s Spider-Man 2 hakkında Değerli ayrıntılara Fer tuttu. Todd, Aleni bir halde Marvel’s Spider-Man 2 ne Vakit çıkacak sorusunu bir tweet ile duyurdu.

Marvel’s Spider-Man 2 ne Vakit çıkacak?

Insomniac tarafından geliştirilen devam oyununda Venom’u canlandıran Tony Todd’a nazaran Marvel’s Spider-Man 2, Eylül 2023’te çıkacak. Todd, paylaştığı bir tweet’te çıkış tarihinin Eylül üzere göründüğünü ve Ağustos ayında Aka bir tanıtım kampanyasının başlayacağını Anlatım ediyor.

Öte yandan Sony, Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihini resmi olarak paylaşmadı. Aralık ayında Marvel’s Spider-Man 2’nin 2023 sonbaharında PS5’te çıkacağı, Peter Parker ve Miles Morales‘ten oluşan Örümcek ikilinin devam oyununda Geri döneceği söylenmişti.

PlayStation için Spider-Man 2 bir amiral gemisi pozisyonunda ve Eylül ayında çıkacak olması oyuncular için Fazla ağır bir periyoda işaret ediyor. Çünkü, Xbox’ın beklenen Starfield oyunu da 6 Eylül tarihinde çıkış yapacak. Bu iki oyundan bir ay önce ise Baldur’s Gate III çıkış yapacak. Görünüşe nazaran takvim Fazla sıkışık, bu nedenle şimdi resmi olarak çıkış tarihi belirlenmemiş Spider-Man 2’nin farklı bir tarihte gelmesi de olasılıklar dahilinde.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir