Profesyoneller için iRig Stream Mic Pro duyuruldu

Genel Oca 27, 2023 Yorum Yok
Üst Tertip ses ve müzik enstrümanlarının bilindik isimlerinden IK Multimedia, iRig mikrofon serisine yeni bir Üye ekliyor. iRig Stream Mic Pro hem mikrofon hem de ses Aralık ünitesi olarak kullanılabiliyor.  

iRig Stream Mic Pro özellikleri ve fiyatı

iRig Stream Mic Pro mikrofon modeli kardioid, figür 8, Fazla taraflı ve stereo desenler ortasından seçim yapmanıza müsaade veriyor. Çift mikrofon kapsülü ile Bir arada bu desenler gürültü giderme yahut ağır ses üzere farklı ayarlar sunabiliyor. Varsayılan olarak stereo modda gelen mikrofon, çoklu kanala geçiş yaparak kapsüllerin 4 kanala kadar sesleri kayıt uygulamalarına göndermenizi sağlıyor.

Devrimsel Loopback+ teknolojisi kayıt yahut yayın esnasında mikrofon sinyallerini, düzenleyebileceğiniz ikinci bir uygulamaya yönlendirmenize imkân tanıyor. Sonrasında düzenlenmiş ses toplumsal medya uygulamalarına aktarılabiliyor.

Diğer taraftan medya oynatıcı, klavye, mikser üzere aygıtlardan 3.5mm girişi ile sesi alabiliyor ve mix denetimi sayesinde kulaklığa işleyerek gönderebiliyor. 24-bit, 96 kHz ses kalitesi sunan mikrofon Denetim düğmesi ile geniş bir işlevsellik sunuyor. ihtiyaç duyduğu gücü bağlı olduğu aygıttan alırken MFi sertifikası sayesinde Sıkıntı adaptörüne bağlı iken Lightning aygıtlarını da şarj edebiliyorsunuz. iRig Stream Mic Pro mikrofon modeli 170 Avro fiyat etiketine sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir