Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. POCO X5 5G özellikleri netleşiyor: Geri sayım başladı!

POCO X5 5G özellikleri netleşiyor: Geri sayım başladı!

admin admin -
14 0
POCO X3 modeli ile Aka bir satış başarısına imza atan POCO, bu yılın başlarında piyasaya sürülen POCO X4’ün ardından POCO X5 5G için çalışmalara başladı. Kısa mühlet Evvel BIS Hindistan ve FCC iç olmak üzere birden Çok sertifika sitesinde tespit edilen yeni telefon, artık de 3C ve IMDA web sitelerinde görüntülendi.

POCO X5 5G’nin kimi özellikleri aşikâr oldu

Hatırlamak gerekirse geçtiğimiz günlerde sızdırılan FCC listesi, akıllı telefonun 4900mAh pil tarafından destekleneceğini bizlere gösterdi. Yeni sızdırılan bilgiler ise, POCO X5 5G’nin selefi ile tıpkı 67W süratli şarj desteğine sahip olacağını doğruluyor. Bununla Birlikte Snapdragon 778G+ platformundan Güç alması beklenen yeni telefon, Android 13 dayanaklı MIUI 13 ve 120Hz yenileme suratı sunan IPS LCD panel ile karşımıza çıkabilir.

Kamera tarafında ise POCO X5 5G’nin 16MP selfie, 64MP birincil, 8MP ultra geniş açı ve 2MP makro sensörlerine konut sahipliği yapması bekleniyor. Henüz akıllı telefon için şirketten resmi bir onay gelmedi lakin sızıntılar yakın bir vakti işaret ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir