Poco F5 Pro ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

Genel Nis 09, 2023 Yorum Yok
Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Poco F5 serisi hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş sürerken, ailenin zirve modeli Poco F5 Pro birinci Kez canlı olarak görüntülendi. Pekala Nisan ayında tanıtılması beklenen akıllı telefon neler sunuyor? Gelin daima birlikte göz atalım.

Poco F5 Pro birinci Sefer canlı olarak görüntülendi

Yeni paylaşılan imgeler, Poco F5 Pro’nun ak sürümüne ve dizaynına erken bir ön nazar fırsatı sunuyor diyebiliriz. Bununla Birlikte arka tarafında üç sensörlü bir kurulumdan takviye Meydan aygıta, dikdörtgen biçimde Aka bir kamera adası eşlik ediyor. Bu noktada Poco F5 Pro’nun Ocak ayında piyasaya sürülen Redmi K60 modelini Temel aldığını söyleyebiliriz.

Görünüşe nazaran yeni telefon, global pazar için yine markalanmış bir Redmi K60 olacak. Teknik özelliklere gelirsek, Poco F5 Pro’nun ön tarafta 1400 nit parlaklık, entegre parmak izi tarayıcı ve 1920Hz PWM karartma sunan 6,67 inç AMOLED ekranla gelmesi bekleniyor. Kaputun altında ise Snapdragon 8+ Gen 1 platformundan Sıkıntı alacak aygıta, 67W süratli şarj dayanaklı 5.500 mAh pil eşlik edecek.

Kamera kısmında Poco F5 Pro’nun, 64MP ana, 8MP geniş açı ve 2MP makro sensörleri ile geleceği belirtiliyor. Poco F5 ve Poco F5 Pro için şimdi resmi bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Fakat yeni sızıntılar, Nisan ayının başına işaret ediyor. Bu nedenle bir mühlet daha beklememiz gerektiğini belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir