OnePlus Pad’in render görüntüleri yayınlandı: İşte OnePlus’ın ilk tableti

Genel Oca 26, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında dikkat çeken aygıtlara imza atan OnePlus, 7 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Cloud 11 etkinliğinde yeni eserlerini tanıtacak. Laf konusu eserlerden birisinin de markanın birinci tablet modeli OnePlus Pad olması bekleniyor. Bugün merakla beklenen tabletin dizaynını gösteren birinci manzaralar paylaşıldı.

OnePlus Pad’in tasarımı muhakkak oldu

Paylaşılan imgelere bakıldığında OnePlus Pad’in metal ve yekpare kasaya sahip olacağını görüyoruz.  Cihazın arka tarafında ise bir OnePlus logusu ve şık görünümlü bir kamera modülü bulunuyor. ek olarak kameranın pozisyonu ve tasarım ayrıntıları, aygıtın dikey yerine yatay bir kullanım için tasarlandığını bizlere gösteriyor.

nihayet olarak OnePlus Pad’in üst tarafında Sıkıntı tuşu, sağ çerçevesinde ses tuşları ve sol tarafında bir kalem takviyesine işaret eden Özel bir konektör bulunuyor. Tabletin özellikleri konusunda bilinenler ise sonlu diyebiliriz. Lakin OnePlus Pad, OnePlus ve Oppo iştiraki nedeniyle Oppo Pad yahut Oppo Pad Air modellerini Temel alabilir.

Sızıntı kaynağı, OnePlus Pad’in 11.6 inç boyutlarında ekrana sahip olacağını onayladı. Lakin Laf konusu panelin LCD mi yoksa OLED mi olacağı şimdi bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde yaklaşan Aygıt hakkında daha Çok bilginin paylaşılacağını düşünüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir