OnePlus Buds Pro 2’nin görselleri sızdırıldı

Genel Kas 19, 2022 Yorum Yok
Üst yarısı Donuk ve alt kısmı parlak olan çift tonlu bir dizayna sahip OnePlus’ın yeni kulaklığı Buds Pro 2’nin 91 Mobiles tarafından görselleri sızdırıldı. Evvelki modele kıyasla kulağa daha uygun oturması için açılı kulak uçlarına sahip olacak kulaklık, OnePlus ve Dynaudio Amel birliğiyle geliştirildi.

İşte OnePlus Buds Pro 2’nin beklenen özellikleri:

45db’e kadar uyarlanabilir gürültü engelleme (ANC) dayanağına sahip olacağı söylenen OnePlus Buds Pro 2, ANC etkinleştirildiğinde, 6 saate kadar pil ömrü sağlarken kılıfla Birlikte 22 saate kadar dayanabilir. ANC olmadan ise 9 saatlik oynatma müddeti sunan aygıt, kılıfla Birlikte 38 saate kadar dayanabilir. Aramalar sırasında gelişmiş ses izolasyonu için ise her kulaklıkta üç mikrofon bulunacağı çıkan söylentiler ortasında.

Kablosuz şarj dayanağına sahip olacak OnePlus Buds Pro 2, söylentilere nazaran kulaklıklar 10 dakikalık şarjla 3 saate kadar dayanabilirken kutusu ise 10 dakikalık şarjla 10 saate kadar oynatma mühleti sunacak. Ayrıca Google Fast Pair, Bluetooth 5.2, 69ms düşük gecikme süresi, tere ve suya dayanıklılık için IP55 sertifikasına sahip olacağı da varsayım ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir