Nothing Ear (2) ortaya çıktı: Önceki nesil ile aynı tasarıma sahip

Genel Şub 01, 2023 Yorum Yok
OnePlus’ın kurucu ortaklarından olan Carl Pei, firmadan ayrılarak kendi şirketini kurmuştu. Taşınabilir aygıtların tasarımı ile dikkat çekmesini amaçlayan yeni firma Nothing şimdiye kadar 2 kulaklık ve 1 akıllı telefon pazara sundu. Süratle büyüyen firmanın bir yeni kulaklığı daha ortaya çıktı.

Nothing Ear (2)

Güvenilir sızıntı kaynaklarından olan @OnLeaks, SmartPrix üzerinden Nothing Ear (2)’nin görsellerini paylaştı. Görsellerde de görüldüğü üzere Ear (2), hem kabı hem de kulaklıkları ile evvelki nesil ile neredeyse aynı dizayna sahip. Görünen farklılıklar ise kulaklığın üzerindeki mikrofon çıkışının saklanması ve aygıtın renklerine canlılık eklenmesi. Görünüşe nazaran Nothing, Apple üslubu bir Amel modelini takip edecek ve Ear (1) modelinin satışını durduracak.

Nothing Ear (2) muhtemelen önümüzdeki aylarda 149 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacaktır. Etkin gürültü engelleme, şeffaf mod ve kablosuz şarj dayanağını müdafaası beklenen kulaklık, firmanın amiral gemi kulaklığı olacak. Kimi özelliklerin eksikliğini hissetmeyecek şahıslar ise firmanın Ear (Stick) kulaklığını satın alabilir. Ear (Stick) 99 dolar fiyatı ile AirPods’a karşı başarılı bir alternatif.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir