Motorola’dan sürpriz cihaz: Karşınızda Motorola Razr Lite

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
1 Haziran’da tanıtılması beklenen Motorola Razr Plus, devasa Hariç ekranıyla rakiplerini geride bırakabilir. Fakat ortaya çıkan yeni bir rapora nazaran şirket bir değil iki Tane katlanabilir Aygıt üzerinde çalışıyor. Daha Müsait fiyatlı bir model olacak Motorola Razr Lite, Razr Plus’a kıyasla daha Ufak bir Hariç ekrana sahip olacak.

İşte Motorola Razr Lite hakkında bilinenler:

OnLeaks ve MySmartPrice Amel birliğiyle hazırlanan rapora nazaran Motorola, daha Müsait fiyatlı olacak ikinci katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Motorola Razr Lite 2023 isimli bu telefonun ne Vakit tanıtılacağı belirli olmasada üst modeli üzere 1 Haziran’da tanıtılabilir.

Çift arka kamera kurulumuna sahip olacak aygıtın kamera kısmının Çabucak altında da LED flaş modülü bulunduracak. Samsung Galaxy Z Flip 4’e benzeyen bir Hariç ekrana sahip olacak aygıtın bu Hariç ekranı, muhtemelen bir kapağın yüzde 25’ini kaplayacak. Siyah renk seçeneğiyle görüntülenen Aygıt hakkında bilinenler şimdilik bunlarla hudutlu olsada önümüzdeki günlerde daha Çok özellik ortaya çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir