Motorola Razr 40 Ultra en net haliyle görüntülendi: İşte tasarımı

Genel May 12, 2023 Yorum Yok
Katlanabilir telefon pazarında ses getirmeyi başaran Motorola, yeni telefonu Motorola Razr 40 Ultra modeli için hazırlıklarını sürdürüyor. Kısa müddet Evvel telefonun kimi özelliklerinden sizlere bahsetmiştik. Artık nihayet olarak Motorola Razr 40 Ultra’nın renk seçenekleri ve dizaynını gösteren bir sıra imaj paylaşıldı.

Motorola Razr 40 Ultra en net haliyle görüntülendi

Yeni paylaşılan imgeler, Motorola Razr 40 Ultra’nın siyah, mavi ve macenta renklerinde satışa çıkacağını gösteriyor. Aygıtın arka kısmına baktığımızda, 3,5 inç boyutlarında devasa bir kapak ekranı bizleri karşılıyor. Burada bir adet LED flaş ve iki sensöre yer verilmiş. Ses ve Güç tuşları ise sağ çerçevede bulunuyor. 

var raporlara nazaran Motorola Razr 40 Ultra, iç tarafta 144 Hz yenileme suratı sunan 6,7 inç büyüklüğünde Full HD+ OLED ekrana sahip olacak. Kaputun altında ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden Sıkıntı alacak telefona 8GB RAM, 33 watt süratli şarj takviyeli 3.640 mAh pil ve Android 13 işletim sistemi eşlik edecek.

Motorola Razr 40 Ultra’nın önümüzdeki Temmuz ayında 1.200 euro’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulması bekleniyor. Aygıt hakkında merak edilen bütün ayrıntıların önümüzdeki haftalarda paylaşılacağını düşünüyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir