Motorola Moto G Stylus 2023 Geekbench’te göründü: İşte özellikleri

Genel Mar 04, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında çalışmalarına Lenovo çatısı altında devam eden Motorola, Moto G serisi Eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kısa müddet Moto G73 5G’nin yolda olduğunu duyuran marka, ayrıyeten yeni bir Moto G Stylus modeli üzerinde çalışıyor. Lahza itibariyle Moto G Stylus (2023), Geekbench platformunda görünmeye başladı. 

Motorola Moto G Stylus 2023 özellikleri

Paylaşılan Geekbench imgelerine göre Moto G Stylus (2023), gücünü MediaTek Helio G88 işlemciden alacak üzere görünüyor. Günümüzde daha Müsait fiyatlı orta segment aygıtlarda karşımıza çıkan bu işlemci, 2.0 GHz saat suratında çalışan Cortex-A75 çekirdeği ve 6 x Cortex-A55 çekirdeğine sahip. Ayrıyeten grafik ünitesi tarafında 1.0 GHz suratında çalışan Mali-G52 ünitesinden takviye alıyor.

Bununla Birlikte Geekbench 5 kıyaslama testinde Moto G Stylus (2023), tek çekirdekte 348 puan ve çok çekirdekte 1329 puan elde ediyor. ek olarak Geekbench listesi, yaklaşmakta olan G serisi telefonun kutudan 4GB RAM ve Android 13 ile çıkacağını da doğruluyor diyebiliriz. Lakin Motorola’nın daha yüksek hafıza yapılandırmaları da sunması mümkün.

Yakın vakitli sızıntılara nazaran yeni Moto G Stylus, 4G ve 5G olmak üzere iki farklı sürümle karşımıza çıkacak. Ayrıyeten 10W süratli şarj dayanaklı 5.000mAh pil kapasitesine sahip olacağı belirtilen aygıtın, LED flaş ile donatılmış 50 megapiksel çift kamera kurulumundan Sıkıntı alması bekleniyor. Lakin bu bilgileri doğrulamak için bir mühlet daha beklememiz gerektiğini belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir