Microsoft, yapay zeka destekli yeni Bing’in mobil sürümünü yayınladı

Genel Şub 20, 2023 Yorum Yok
Microsoft, taşınabilir aygıtlar için yeni ChatGPT takviyeli Bing kullanıcı arayüzünü kullanıma alıyor. Öte yandan akıllı arama motorunun birinci kullanıcıları, Bing’in mobil sürümünü saatler Evvel gördüklerini lakin şimdi tam olarak fonksiyonel olmadığını söylüyor.

Microsoft, Bing’in masaüstü sürümünde başlayan birinci test süreciyle birliket yeni Bing’i Daimi olarak geliştiriyor. Yeni Bing hâlâ bekleme listesindeki test kullanıcılarıyla hudutlu olmasına Karşın yazılım devi, süreci taşınabilir platformlara yayıyor.

Yapay zeka takviyeli Bing, mobile geliyor

Bing’in taşınabilir versiyonundan paylaşılan ekran manzaraları, arama motorunun büsbütün taşınabilir için optimize edildiğini gösteriyor. Sohbet kısmı ve olağan Arama kısmı, masaüstündeki üzere birbirinden farklı durumda. Ayrıyeten eller özgür modu için de bir mikrofon dayanağı getirilmiş. enteresan bir formda, kullanıcılar tarafından paylaşılan kimi ekran manzaraları taşınabilir Bing sohbet robotunun “ton” ayarına sahip olduğunu gösteriyor. Bahsi geçen ton ayarları “Daha Yaratıcı“, “Daha Dengeli” ve “Daha Kesin” olarak Anlatım ediliyor ve verilen cevapların şeklini değiştiriyor.

Yeni Bing ve içerisine eklenen Yapay zeka şimdiden Aka bir İlgi oluşturmuş durumda. Her ne kadar agresif, yanlış ve istenmeyen kimi yanıtlar veriyor olsa da Bing’ın Yapay zekası Temel alınan ChatGPT’den daha sezgisel. Microsoft, sıkıntıların tamamının farkında ve günlük olarak sisteme güncellemeler getiriyor. nihayet yapılan güncellemede bir oturumda azamî 5 sorgu ve günlük 50 soru limiti getirildi. Çünkü uzun sohbet oturumlarında Bing’in Yapay zekası istenmeyen formda karşılıklara verebiliyordu.t

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir