Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Mediamarkt Türkiye’ye yeni CEO

Mediamarkt Türkiye’ye yeni CEO

admin admin -
17 0
Mediamarkt Türkiye’de CEO’luk koltuğunda bayrak değişimi yaşandı. CEO’luk vazifesine Faruk Kocabaş getirildi.

Faruk Kocabaş, Mediamarkt Türkiye’de birinci olarak 2016 yılında Satınalmadan Mesul İcra Şurası Üyesi (CPO) misyonu üstlenmişti. Sonrasında Ticaretten Mesul İcra Konseyi Üyesi (CCO) olarak devam etti. Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, markanın pazar liderliği seyahatinde Aka katkılarda bulundu. Strateji belirlenmesi, kategori idaresi, satın alma, fiyatlandırma, satış sonrası operasyonlar, lojistik, talep planlaması ve ticari pazarlamadan Mesul olarak misyon yapmaktaydı.

Türkiye’de daha Evvel Türk Philips Ticaret A.Ş. ve TP Vision Elektronik Ticaret A.Ş.’de, Hollanda’da Philips Consumer Lifestyle BV ve MMD Monitors & Displays Nederland BV’de vazife aldı. Ayrıyeten Zincir Mağazalar Derneği’nin Yönetim Konseyi Üyeliğini sürdürüyor.

Faruk Kocabaş, CEO’luk koltuğunu Yenal Gökyıldırım’dan devralacak. Yenal Gökyıldırım, MediaMartSaturn Perakende Grubu’nda 12 ülkeden Mesul Küresel İcra Konseyi üyesi ve Holding COO’su olarak misyon yaptı. Mediamarkt Türkiye’nin en Fazla tercih edilen Fazla kanallı elektronik perakendecisi olma vizyonunu kurmuş ve hayata geçirmişti. Yenal Gökyıldırım, ayakkabı perakendecisi FLO’nun CEO’luğuna geçti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir