Lenovo yeni akıllı ekranını duyurdu

Anakart Driverları, Donanım Şub 02, 2023 Yorum Yok
Televizyonların akıllı sistemlerle donatılmasının akabinde monitörlerin de akıllanmasına Dizi geldi. Samsung Smart Monitor ile başlayan akıllı monitör trendine birbiri arkasına yeni oyuncular katılıyor. Lenovo da bunlardan birisi.

Lenovo ThinkView Plus özellikleri ve fiyatı

Lenovo aslında bir devrin trendi olan ekranlı akıllı hoparlörlere pek Fazla Örnek vermişti. Bu Yıl ise konsept biraz daha akıllı monitörlere evrildi. Lenovo ThinkView Plus bu açıdan firmanın birinci akıllı monitörü oluyor.

27 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunan monitör Android işletim sistemi ile desteklenmiş. Bununla Bir arada Microsoft Teams haricinde konferans uygulamalarına sınırlama getirilmiş. 8 çekirdekli Qualcomm QCS8250 işlemcisi Wi-Fi 6 ahengi sunuyor.

HDMI, DisplayPort, USB Tip-A, USB Tip-C girişleri olan monitörün stand ayağına 5W çift hoparlör tutturulmuş. Bu hoparlör ayrılabiliyor ve yükseltilebiliyor. Yapay zekâ ile desteklenmiş 4K RGB web kamerası 4 mikrofona sahip. Ekran kalemi de olan Lenovo ThinkView Plus monitör 2345$ üzere tuzlu bir fiyata sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir