Katlanabilir Motorola Razr 40 Ultra canlı olarak görüntülendi!

Genel May 20, 2023 Yorum Yok
Motorola Razr 40 Ultra‘nın önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkması bekleniyor ve yeni sızıntılarla müsabakaya devam ediyoruz. Artık nihayet olarak aygıtın dizaynını içeren yeni bir görüntü ortaya çıktı. İşte bütün detaylarıyla Motorola Razr 40 Ultra.

Motorola Razr 40 Ultra canlı olarak görüntülendi

Mevcut sızıntılara nazaran Motorola Razr 40 Ultra, 3,5 inç devasa kapak ekranı ve 144 Hz 6,7 inç Full HD+ OLED İç ekrana sahip olacak. Kaputun altında Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden Güç alacak telefona 8GB RAM, 33 watt süratli şarj takviyeli 3.640 mAh pil ve Android 13 işletim sistemi eşlik edecek.

Üstteki görüntüde görebileceğiniz üzere Razr 40 Ultra’daki kapak ekranı, var flip telefonlarda gördüğümüze kıyasla Fazla daha Çok fonksiyonellik sunuyor. Bu noktada 3,5 inç boyutlarındaki kapak ekranı, iletileşmek, görüntü izlemek, oyun oynamak yahut gezinmek için kullanabilecek.
Motorola Razr 40 Ultra’nın 1.200 euro’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulması bekleniyor. Razr 40 Ultra’nın Galaxy Z Flip 5 ile rekabet edebilecek özelliklere sahip olup olmadığını ise bekleyip görmemiz gerekecek. Pekala siz bu hususta neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir