ITOPYA.COM 6. Yaş Gününü Efffsane Fırsatlarla Kutluyor!

Anakart Driverları, Donanım Mar 15, 2023 Yorum Yok

IT ve Gaming eserlerin perakende satışını gerçekleştiren ITOPYA.COM, 6 yıllık tecrübesiyle bizlerin inançla alışveriş yapabileceği bir adres haline geldi. Amade sistemler, monitörler, gaming ekipmanlar ve daha birçok eseri bünyesinde barındıran ITOPYA, bizlere geniş Eser seçenekleri de sunuyor. Her Yıl olduğu üzere bu yılda 6. yaşını Efsane Doğum Günü Fırsatları kampanyası ile kutluyor. Sahip olduğu geniş Eser gamı sayesinde gereksinimimiz olan eserlere kolay erişilebilirlik, Müsait fiyat ve sağlam satın alma hizmeti sunuyor.

Ne Vakit Başlayacak ve Hangi Eserlerde Geçerli Olacak?

ITOPYA.COM, 6. yaşına Özel efsane bir kampanya düzenliyor. Bu Özel kampanyada geniş Eser yelpazesinde birbirinden Özel indirimler sağlıyor. Doğum gününe Özel düzenlenen bu kampanyada hazır sistemler, notebooklar, bilgisayarlar, monitörler, bilgisayar kesimleri, gaming ekipmanlar ve daha birçok kategoride Aka indirimler 17 Mart 19:00’da başlayacak. 10 gün boyunca sürecek bu kampanya bizlere Özel fiyatlar ve avantajlar sağlayacak.

Kampanya Nerede Geçerli Olacak?

Efsane Doğum Günü Fırsatları kampanyası hem ITOPYA.COM web sitesinde hem de İstanbul Acıbadem, Airport AVM, Beylikdüzü ve Ankara Söğütözü mağazalarında 26 Mart’a kadar devam edecek. Bu fırsatları kaçırmayın ve gereksiniminiz olan eserleri Müsait fiyatlarla satın alın. Kampanya avantajlarından birinci Evvel faydalanmak için ITOPYA.COM toplumsal medya hesaplarını takip edin ve web sitesine kayıt olarak alışveriş listesine satın almak istediğini eserleri ekleyin.

Kampanya ayrıntılı için ITOPYA.COM web sitesini takip edebilirsiniz.

https://www.itopya.com/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir