iPhone 15 Pro ve Pro Max en net haliyle görüntülendi!

Genel Nis 27, 2023 Yorum Yok
Önümüzdeki Eylül ayında piyasaya sürülecek iPhone 15 serisi hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere yeni nesil iPhone ailesi, Kıymetli tasarımsal yenilikler ve gelişmiş kamera sensörleri ile karşımıza çıkacak. Şimdi 9to5Mac tarafından, Apple iPhone 15 Pro ve Pro Max’in yeni render imgeleri paylaşıldı.

iPhone 15 Pro en net haliyle görüntülendi

Hatırlayacağınız üzere Apple’ın teknik meseleler nedeniyle iPhone 15 Pro serisi için planlanan sert Vaziyet tuşlarını rafa kaldıracağından sizlere bahsetmiştik. Lakin 9to5Mac tarafından paylaşılan CAD manzaraları, Pro ailesinin her şeye Karşın yeni aksiyon düğmesine sahip olacağını gösteriyor. iPhone 15 ve 15 Pro’da ise, evvelki iPhone modellerinde karşımıza çıkan sessize alma tuşu korunacak. 

Bilmeyenler için iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde karşımıza çıkacak yeni aksiyon Düğmesi, Apple Watch Ultra’ya misal şekilde ek fonksiyonlar sunacak. O denli ki ne kadar Misli bastığınıza bağlı olarak aşağıdaki fonksiyonları yerine getireceği belirtiliyor.
  • Hafif basma – Kamera odaklama
  • Sert basma – Fotoğraf çekme
  • Sert basma ve basılı tutma – Görüntü kaydetme
Üstteki manzaraya baktığımızda, iPhone 15 Pro’da yer verilen kamera adasının önceki imajlara kıyasla daha az çıkıntıya sahip olduğunu görüyoruz. Pro Max sürümü ise, 6x yakılaştırma sunan periskop lens söylentilerini doğrular nitelikle daha Aka bir çıkıntı ile karşımıza çıkıyor. 

Ayrıca yeni sızıntının genel sınırlarıyla bir evvelki manzaraları doğruladığını da belirtelim. Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 15 serisini Eylül 2023’te duyurması bekleniyor. Bu bağlamda söylentilerin yanlışsız olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek. Pekala siz bu hususta neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir