iPhone 15 Pro özel rengi belli oldu: Ortamı alevlendirecek!

Genel Şub 24, 2023 Yorum Yok
Apple, her yeni iPhone serisinde var renk seçeneklerini değiştiriyor ve çoklukla yeni iPhone’ları evvelki kuşaktan ayıran Özel bir renk yahut renkler sunuyor. iPhone 14 Pro koyu mor renk, düz iPhone 14 mor tonda gelmişti. Artık, iPhone 15 renkleri ve iPhone 15 Pro rengi ortaya çıktı.

iPhone 15 Pro Özel rengi ne olacak?

Apple’ın 2023 iPhone’ları eşsiz renklerde gelecek. Yeni paylaşılan görseller, iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max Özel renginin bordoya kaçan koyu kırmızı renk olacağını ortaya çıkarıyor. Dark sienna olarak tanımlanan rengin hex kodu #410D0D. Koyu Kırmızı renk dışında gümüş/altın, Uzay grisine yakın daha bilindik tonlarla Bir arada daha parlak tonda standart (PRODUCT)RED eşlik edecek.

iPhone 15 yepisyeni renk seçenekleriyle geliyor

Standart iPhone 15 modellerinin de koyu pembe ve parlak, Aleni mavi renk ile geleceği söyleniyor. Pembe olarak geçen “telemagenta” olarak tanımlanan rengin hex kodu #CE3C6C. Picton blue denilen mavi rengin hex kodu #4DB1E2. Düz iPhone 15 modellerinde kırmızı, siyah, beyaza yakın renkler iç daha Çok renk seçeneği görebiliriz.

iPhone 15 Pro ve Pro Max’in titanyum kasaya sahip olacağı söylentileri var. Apple, titanyum kasayı Apple Watch modellerinde kullandı lakin gümüş ve daha koyu renkte gördük. Bu yüzden şimdiye kadar gümüş tonda iPhone 15 Pro görselleri paylaşıldı. Lakin, nihayet sızıntılara nazaran Fazla Öbür bir renkte göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir