iPhone 15 Pro Max canlı olarak görüntülendi: İşte video

Genel May 10, 2023 Yorum Yok
Apple’ın merakla beklenen telefonları iPhone 15 serisi hakkında yeni sızıntıların gerisi ardı kesilmiyor. Artık de iPhone 15 Pro Max’in maketini içeren uzun bir video paylaşıldı. Yeni manzaralar, yaklaşan iPhone 15 ailesine erken bir nazar fırsatı sunuyor. Gelin iPhone 15 Pro Max’in ayrıntılarına daima birlikte bakalım.

iPhone 15 Pro Max maket manzaraları paylaşıldı

Çeşitli kutu açma görüntüleri ile tanınan Unbox Therapy, iPhone 15 Pro Max maketinin kaynağını açıklamadı. Fakat imajlara bakıldığında, cihazın ince ekran çerçeveleri, USB-C irtibat noktası ve yuvarlak köşe hatlarına sahip olduğunu görüyoruz. Bu yenilikler, var sızıntılar ile örtüşüyor

Daha Evvel teknik meseleler nedeniyle iPhone 15 Pro serisi için planlanan katı Vaziyet tuşlarının rafa kaldırılacağından sizlere bahsetmiştik. İmgelerde ise iPhone 15 Pro Max maketinin sağ tarafında bulunan sessize alma anahtarı, bir düğmeye dönüştürülmüş ve ses tuşları bir ortada pozisyonlandırılmış.

Görüntünün devamında iPhone 15 Pro Max maketinin ölçülerine göz atan Unbox Therapy, aygıtın ön yüzünde 1,55 mm çerçeve kalınlığına ulaşıyor. Aygıtın genel ölçüleri ise 159,86 mm × 76,73 mm × 8,25 mm. Ayrıyeten amiral gemisi telefonun, kardeşi iPhone 14 Pro Max’ten biraz daha kalın olduğunu görüyoruz.
iPhone 15 Pro Max’in fizikî biçiminde nasıl göründüğüne Şahit olmak Farklı olsa da, bunun bir maket olduğunu unutmamak gerek. Nitekim söylentilerin yanlışsız olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir