iOS 16.2 ile Borsa uygulaması için yeni takip listesi seçenekleri gelecek

Genel Kas 12, 2022 Yorum Yok
iOS 16.2 sürümü eşliğinde güncelleneceği duyurulan Borsa uygulaması “Bugün borsa nasıl?” yahut “Bugün Apple’ın Üleş senedi pahası nasıl?” üzere sorulara karşılık verebiliyor. Yeni iOS sürümü bu uygulamadaki takip listesi seçeneklerinin kullanımını ve anlaşılmasını kolaylaştıracak.

 

iOS 16.2 Borsa uygulaması için neler sunacak?

Şu anda sırf geliştiriciler ve beta kullanıcıları tarafından denenen yeni takip listeleri artık daha detaylı bilgilere erişmenizi sağlıyor. Çünkü takip listelerinin her biri için Özel sıralama modları eklendi. Bu modlar takip listelerinizin her birini aşağıdaki seçeneklere nazaran sıralayabilmenizi sağlıyor.

  • Manuel
  • Fiyat değişikliği
  • Yüzde değişimi
  • Piyasa değeri
  • Sembol
  • İsim

Borsa hem Üleş senetlerinizi hem de borsayı takip etmenizi sağlarken tıpkı vakitte size özelleştirilebilen takip listeleri sunarak Kıymetli detayları etkileşimli grafiklerle tahlil etmenize İmkan tanıyor.

Her bir takip listesi bir Üleş senedinin fiyat değişimini, yüzde değişimini yahut piyasa pahasını bir bakışta gösterecek formda de yapılandırılabiliyor.

Yapılan rastgele bir değişiklik Tüm listeleriniz için geçerli kılınabiliyor zira her bir liste seçtiğiniz bilgi kaynaklarına nazaran sıralanabiliyor. iOS 16.2 güncellemesinin önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir