Instagram’da Türkiye için ücretli “Mavi Tik” dönemi resmen başladı

Genel May 04, 2023 Yorum Yok
Daha evvelce Avustralya ve Yeni Zelanda’da test edilmeye başlanan fiyatlı abonelik özelliği, artık Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Bu aboneliği etkinleştirmek de epey Yalın olduğundan birçok kullanıcı rahatça fiyatlı aboneliğe geçebilecek. Fakat bu özelliği kullanabilmeniz için Meta, ilk Evvel sizin bekleme listesine katılmanızı istiyor.

Bekleme listesine katılmak için; profil sayfasınızın sağ üst köşesinde bulanan menü ikonuna basıp Meta Verified seçeneğine tıklayın. Akabinde açılan ekrandan “Bekleme listesine katıl” butonuna basın.

Abonelik fiyatı aylık 11,99 $’dan başlıyor

Meta, web üzerinden 11,99 $ ödemenizi isterken taşınabilir aygıtlar üzerinden ise 14,99 $ ödemenizi istiyor. Ayrıyeten fiyatlı aboneliğe kayıt olabilmek için kimlik kartınızı alıcı hizmetlerine sunmanız ve 18 yaşından Aka olmanız gerekiyor.

Meta Verified ile mavi tik sahibi olan kullanıcılar; doğrulama rozetinin yanı Dizi hikaye ve reels görüntülerine ayrıcalıklı etkiletler ekleyebilecek, Özel çıkartmalara erişebilecek ve kendileri ismine açılabilecek fake hesaplara karşı daha aktif korumaya sahip olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir