Huawei Watch Ultimate tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Genel Mar 23, 2023 Yorum Yok
Bu yılın en Fazla merak edilen akıllı saatlerinden birisi olan Huawei Watch Ultimate için beklenen gün geldi. Bugün düzenlenen aktiflikte yeni akıllı telefon ve giyilebilir aygıtları üzerindeki perdeyi kaldıran Huawei, premium pazardaki yeni oyuncusu Huawei Watch Ultimate modelini tanıttı. Direkt Apple Watch Ultra ile rekabet edecek olan Huawei Watch Ultimate neler sunuyor? İşte fiyatı ve özellikleri

Huawei Watch Ultimate özellikleri

Çinli teknoloji devi Huawei’nin en şık saatlerinden biri olan Huawei Watch Ultimate, 1Hz ile 60Hz ortasındaki yenileme suratlarını destekleyen 1.5 inç LTPO AMOLED ekranla geliyor. 2.35 mm kalınlığında kuvvetli safir cam ile korunan bu ekranın Çabucak altında ise 530mAh boyutlarında Aka pil yer almakta. Huawei, yeni akıllı saatin normal kullanımda Biricik bir şarjla 14 gün, aktif kullanıcılar için 8 günlük kullanım ömrü sunacağını söylüyor.

Aktivite takibi ve sıhhat konusunda kalp atış suratı, kan oksijen takibi ve EKG ölçümleri için Özel sensörlere mesken salipliği yapan Huawei Watch Ultimate, Qi kablosuz şarj takviyesine ek olarak 0’dan 100’e 60 dakikada tam şarj fırsatı sunuyor. Ayrıyeten yuvarlak yapıda hayli kaslı görünen akıllı saatin derin deniz basıncına ve 24 saat 110 metre derinliğe kadar kullanım imkanı sunduğunu belirtelim.

Düzenlenen aktiflikte Huawei, Watch Ultimate ile ayrıca Sefer Modu isimli yeni bir özelliği daha tanıttı. Aleni havayı seven beşerler için tasarlanan bu özellik, gerçek haritalama için çift frekanslı beş sistemli GNSS pozisyonlandırma usulünden faydalanıyor. Böylelikle Özellikle tabiat yürüyüşlerinde kararlı pozisyon takibi ve ara noktalar belirlenmesine İmkan tanıyor diyebiliriz.

Saatin gövdesine gelirsek, zirkonyum bazlı sıvı metal kasa üzerine kurulan Huawei Watch Ultimate, aşınmaya karşı hayli dirençli Hidrojene nitril kauçuk kayış seçeneği ile Bir arada geliyor.

Huawei Watch Ultimate fiyatı

Huawei Watch Ultimate, 3 Nisan’dan itibaren Birleşik Krallık ve Avrupa’da iki versiyon halinde satışa sunulacak. Bunlar ortasından Huawei Watch Ultimate Expedition Black (lastik kayışlı) sürüm 710 dolar, Voyage Blue (metal kayışlı) sürüm ise 830 dolardan başlayan fiyatlar ile vitrine çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir