Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro’dan yeni detaylar geldi

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
Huawei bildiğiniz üzere Watch 4 ve Watch 4 Pro‘yu içerecek bir sonraki akıllı saat serisi üzerinde çalışıyor. Kısa müddet Evvel Laf konusu modeller için zirkon gereç ve uydu üzerinden irtibat dayanağı söylentileri ortaya çıkmıştı. Artık ise diğer kimi ayrıntıları netleşti.

Huawei Watch 4 serisi altında sunulacak iki model Wi-Fi Alliance tarafından ARC-AL00, MDS-AL10 ve MDS-AL00 model numaraları altında sertifikalandırıldı. Huawei Watch 4’ün ARC-AL00 olarak tanımladığı, öteki model numaralarının ise Huawei Watch 4 Pro’nun iki varyantına ilişkin olduğu belirtiliyor.

Bağlantı özellikleri ve şarj hızı

Belgeler akıllı saatlerin LTE 4G teması, 5W şarj suratı ve 2.4GHz Wi-Fi teknolojisi içerdiğini ortaya koydu. Huawei temsilcileri yeni seride kullanılacak zirkon materyalin aygıtlara gibisi görülmemiş derecede dayanıklılık kazandıracağını argüman ediyor.

Çelikten dört kat daha sağlam olan zirkon materyal tıpkı vakitte yıpranmaya karşı daha dirençli. Bununla Bir arada Huawei’nin bu malzemeyi Watch 4’ün üst düzey versiyonunda kullanması bekleniyor. Bu da akıllı saati piyasadaki en pahalı seçeneklerden biri haline getirecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir