Huawei Watch 4 tasarımı belli oldu: İşte ilk görüntüler

Genel May 09, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz Mart ayında tanıtılan Huawei Watch Ultimate ile akıllı saat pazarında ses getirmeyi başaran Huawei, Huawei Watch 3 serisinin halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu bağlamda merakla beklenen Huawei Watch 4 ailesinin 18 Mayıs’ta düzenlenecek Huawei Summer 2023 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Lansmana haftalar kala, akıllı saat modelinin dizaynını gösteren bir sıra imaj paylaşıldı.

Huawei Watch 4 tasarımı belirli oldu

Paylaşılan yeni imajlar, Huawei Watch 4’ün mekanik saat görünümü sunan bir ayar kolu ve yuvarlak sınırlı bir dizaynla vitrine çıkacağını doğruluyor. Aygıtın ön çerçevesinde ise zirkon tabanlı dayanıklı bir materyale yer verilmiş. Merakla beklenen saatin teknik özellikleri ise şimdi açıklanmadı. 

Huawei Watch 4 beklenen özellikler

Bildirilenlere nazaran Huawei Watch 4, üstte da bahsettiğimiz üzere kadran çerçevesinde dayanıklılık ve çatlaklara karşı zirkon tabanlı bir malzemeden güç alacak. Çelikten dört kart daha Misli olduğu aktarılan bu materyalin ,saatin tasarım estetiğini uzun müddetler müdafaası bekleniyor. 

Dizayna ek olarak Huawei Watch 4, bağlantı ve sıhhat sensörleri konusunda da önemli gelişmeler ile vitrine çıkacak. Bunlardan birincisi “Breaking the Sky” ismi verilen uydu bağlantı özelliği. Bu özellik kullanıcılar File kapsama alanı dışında olsalar bile acil durum bağlantısı ve SOS davetlerine İmkan tanıyacak.

Bir Öteki ise yüzde 85’in üzerinde tanıma oranıyla Non-invaziv kan şekeri izleme özelliği. Fakat bu gelişmenin şimdi Huawei tarafından doğrulanmadını hatırlatalım. Huawei Watch 4 hakkında merak edilen bütün ayrıntıların, önümüzdeki günlerde açıklanacağını düşünüyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir