Huawei Watch 4 serisi yakında geliyor: İşte bildiklerimiz

Genel Mar 05, 2023 Yorum Yok

Yaklaşık iki Yıl Evvel piyasaya sürülen Huawei Watch 3 serisi ile kullanıcılardan Olumlu yorumlar toplamayı başaran Huawei, modelin halefi üzerinde hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda yakında tanıtılması beklenen Huawei Watch 4 serisi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Pekala yeni akıllı saatler beraberinde neler getirecek? Gelin daima birlikte bakalım.

Uydu bağlantısına sahip birinci akıllı saat olabilir

Bildirilenlere nazaran Huawei Watch 4, kadran çerçevesinde dayanıklılık ve çatlaklara karşı zirkon tabanlı bir malzemeden Güç alacak. Bilmeyenler için çelikten dört kat daha Misli olan bu materyal, saatin tasarım estetiğinin uzun mühlet korunmasını sağlayacak. Lakin yeni gelişmenin birinci basamakta Huawei Watch 4’ün premium versiyonunda kullanılması bekleniyor. Bu nedenle yaklaşan model daha yüksek fiyatlar ile karşımıza çıkabilir.

Dizayna ek olarak Huawei Watch 4, bağlantı konusunda da Kıymetli yenilikler sunacak. Bu noktada yeni akıllı saatin uydu üzerinden SMS gönderimine fırsat tanıyacağı belirtiliyor. Böylelikle kesimde bu özelliği taşıyan birinci akıllı saat modeli olabilir. Lakin bunun için bir mühlet daha beklememiz gerektiğini belirtelim. Hakikaten kısa mühlet Evvel Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro, sırasıyla ARC (Arch) ve MDS (Medusa) kod isimleriyle WiFi sertifikasını geçti.

Huawei, Watch 4’ün lansman tarihini şimdi onaylamadı. Lakin selefine nazaran kimi Kıymetli gelişmeler bekliyoruz. Hakikaten uydu irtibat yetenekleri ve Zirkon materyalinin kullanımı, yeni akıllı saatin masaya getireceği yenilikçi özelliklerden yalnıza ikisi olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir