Huawei P60 tasarımı sızdırıldı: Dev kamera halkası!

Genel Mar 18, 2023 Yorum Yok
Huawei P60 serisi Fazla yakında resmî olarak tanıtılacak. Katlanan telefon modeli Mate X3 ile birebir sahneyi alacak P60 modeli, sağlam bir tipster tarafından sızdırıldı. Paylaşılan görsellerde aygıtın kamera heyetimi iç olmak üzere tasarımı net bir halde görülüyor.

Huawei P60 kamerası nasıl olacak?

Görselleri bakılırsa Huawei P60 serisi, fotoğraf alanında çığır açacak. Artta dev bir kamera halkası görülüyor. Aygıt, ultra geniş, anne kamera, periskop kamera iç üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Huawei’nin yüksek kaliteli fotoğraflar ve değişken diyafram aralığı üzere gelişmiş özellikler sunacağı söylenen orijinal XMAGE görüntüleme sistemi de iç edilmiş. Kamera halkasının daha geniş bir dizayna ve metalik kaplamaya sahip.

Huawei P60 Pro özellikleri nasıl olacak?

Beyaz, yeşil ve pembe renk seçenekleriyle görünen P60 serisi ortasında öne çıkacak model muhtemelen P60 Pro olacak. P60 Pro’nun 2K OLED ekran, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, LPDDR5x RAM, UFS 4.0 hafıza ile geleceği söyleniyor. P60 Pro, XMAGE 2.0 yükseltmesiyle etkileyici üçlü kamera kurulumuna sahip olacak; anne kamera 50MP ve Sony IMX888 sensörünü taşıyor. Ultra geniş açılı kamera da 50MP ve Sony IMX858 sensörünü taşıyor. Telefoto kamera, 3.5x optik yakınlaştırmaya müsaade veren 64MP OV64B Omnivision sensörüne sahip.

Huawei P60 ne Vakit tanıtılacak?

Huawei, P60, P60 Pro ve P60 art Edition’dan oluşan P60 serisini katlanır telefon Mate X3 ile Bir arada 23 Mart’ta Çin’de tanıtacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir