Huawei P60 Pro’nun iddialı kamera örnekleri paylaşıldı: Dünya buna hazır değil!

Genel Mar 03, 2023 Yorum Yok
Huawei, MWC’de Çeşitli yeni eserler piyasaya sürdü lakin aktiflikte P60 serisine dair rastgele bir ayrıntıya yer verilmedi. Lakin kısa bir müddet Evvel Huawei’nin taşınabilir kısmının başındaki isimden P60 Pro olduğu belirtilen tezli kimi kamera örnekleri paylaşıldı.

Fotoğraflar direkt Barselona’dan Huawei Akıllı Aygıtlar BG Lideri ve Operasyon Yöneticisi He Gang tarafından “Yeni telefon kusursuz fotoğraflar çekiyor” açıklamasıyla paylaşıldı. Taşınabilir telefonlarda fotoğrafçılık alanında Değerli işlere imza atan Huawei, görünüşe nazaran P60 Pro’da da Aka bir adım atacak.

Huawei P30 Pro, 2019’da periskop lensi piyasaya sürdüğünde oyunu büsbütün değiştirmişti, çünkü firma bir akıllı telefonda periskop lens kullanan birinci şirket olmuştu. Fakat ABD’nin ağır ambargosu altında olan firma bir vakitler en Aka akıllı telefon üreticisiyken şimdilerde birinci beş firma ortasında bile bulunmuyor. Buna Karşın telefonlarındaki kamera kalitesi Daimi olarak doruğa oynuyor.

Huawei P60 Pro kamera örnekleri

Çekilen fotoğraflarda makul kimi hususların vurgulandığını görüyoruz. Birinci dikkat çeken kameranın zoom yeteneğinin nitekim Fazla başarılı olduğu. İkinci olarak dikkatimizi çeken şey ise dinamik aralığın nihayet derece yüksek olması. bütün bunların ışığında Örnek görsellerdeki ayrıntıların kaybolmamış olması da bir öbür Kıymetli nokta.

P60 Pro’nun BOE tarafından üretilen 120Hz yenileme suratı ve QHD+ 1440 x 3200 çözünürlük sağlayan 6,6 inç AMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Yalnızca 4G’de çalışan aktüel Snapdragon 8 Gen 2 yongası ve 5000mAh pil aygıtın Yine kilit ayrıntılarından. Lakin asıl nokta ise 50MP IMX888 sensörü. P60 Pro’nun Sony’nin bu sensörünü kullanan birinci telefon olması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir