Huawei Enjoy 60X ilk kez canlı görüntülendi: İşte özellikleri ve tasarımı

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz Mart ayında, yeni bütçe telefonu Huawei Enjoy 60 modelini duyuran Huawei, Eser yelpazesini çeşitlendirmeye devam ediyor. Artık orijinal bir sızıntı, aileye iç olacak Huawei Enjoy 60X modelinin yolda olduğunu ortaya çıkardı. Pekala yeni Aygıt neler sunuyor? İşte tasarımı ve beklenen özellikler

Huawei Enjoy 60X birinci Kez canlı görüntülendi

Paylaşılan manzaralara baktığımızda, Huawei Enjoy 60X modelinin Enjoy 60 serisinin dizaynına sadık kaldığını görüyoruz. Bununla Birlikte her iki telefon kamera kısmında birbirinden ayrılıyor. Bu kısımda Aka bir dairesel kamera adasına konut sahipliği yapan Huawei Enjoy 60X’e iki adet 50 MP kamera, bir adet Yardımcı sensör ve LED flaş eşlik ediyor. 

Telefonun ön tarafa gelirsek,büyük bir çentik ve onun en sağ köşesinde görünen bir selfie kamerası görüyoruz. Ayrıyeten çentiğin Aka bir kısmı ahize ile kaplanıyor. Hasebiyle gelişmiş Çehre tanıma yahut ek bir donanıma yer verilmeyecek. 

 

Sızıntılara nazaran Huawei Enjoy 60X, ön tarafta 2376×1080 piksel çözünürlük sunan 6.96 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip olacak. Kaputun altında ise 8GB RAM ve 512GB’a kadar depolama ile eşleştirilen Snapdragon 680 platformundan Güç alacak. Ayrıyeten bütçe telefonun 22.5W süratli şarj dayanaklı 7.000 mAh pil ile donatılacağı belirtiliyor.

Paylaşılan imajlar, Huawei Enjoy 60X modelinin kutusundan HarmonyOS 3.0.0.101 ile çıkacağını da doğruluyor. Huawei’nin yeni bütçe telefonu için şimdi detaylı bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Lakin ilerleyen günlerde daha Çok sızıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir