Honor Band 7 NFC tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Genel Mar 06, 2023 Yorum Yok

Çinli Müstahsil Honor bugün Honor Magic 5 Ultimate akıllı telefonunu tanıtmakla kalmadı birebir vakitte yeni bir akıllı bileklik de duyurdu. Honor Band 7 NFC, isminden de anlaşılabileceği üzere geçen yılın sonunda çıkış yapan Özgün modelin NFC özellikli versiyonu olarak geliyor.

Cihazın evvelki sürümden Temel farkı yakın Meydan iletişimi (NFC) dayanağı sunması. öbür özellikleri birebir kaldı. Honor Band 7 NFC, inç başına 282 piksel yoğunluğa sahip 1.47 inç AMOLED ekran ve 2.5D kavisli cam kullanıyor. Aygıtta geliştirilmiş kalp atış suratı monitörü ve oksijen doygunluğu (SpO2) sensörü mevcut.

96 spor modu + 14 gün pil ömrü

Akıllı bileklik uyku takibi işlevinin yanı Dizi 96 spor modu içeriyor. Akıllı telefonla eşleştirildiğinde kamera uzaktan kumandası olarak kullanılabildiği üzere müzik çaların Denetim edilmesine de İmkan sağladığını belirtelim.

Honor Band 7 NFC Biricik şarjla 14 güne kadar dayanabiliyor. Süratli şarjı destekleyen akıllı bileklik 289 yuan (41 dolar) üzere bir fiyat etiketine sahip. 20 Mart prestijiyle Çin’de satışa çıkacak Aygıt birinci müşterilere 239 yuan (35 dolar) tanıtım fiyatı ile sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir