Honor, Apple’a meydan okudu: iOS’ten daha iyisini yapacağız

Genel May 03, 2023 Yorum Yok
Honor CEO’su Zhao Ming basın mensuplarına şirketin akıllı telefon pazarındaki beklentileri hakkında birtakım açıklamalar yaptı. Tecrübeli yöneticiye nazaran Honor bölüm başkanı olmayı amaçlıyor. Fakat Çinli Müstahsil kendisine Xiaomi yahut Samsung’u değil Apple‘ı rakip olarak seçmiş.

Zhao Ming, Apple akıllı telefonların Magic 5 serisi de iç olmak üzere birçok Android telefona kıyasla zayıf donanıma ve modası geçmiş dizayna sahip olduklarını söyledi. Honor’un işvereni ayrıyeten iPhone’ların birçok Android aygıtın tersine âlâ bir pil ömrü sağlayamadığını da kelamlarına ekledi.

Apple yalnızca iOS için tercih ediliyor

Kullanıcıların Apple’ı temel olarak iOS işletim sistemi ve sağladığı ekosistem nedeniyle seçtiklerini belirten Zhao Ming, MagicOS‘u iOS’tan daha güzel olacak biçimde geliştirmeyi amaçladıklarını Anlatım etti. Ming satır ortasında iOS, Apple’ın bütün eksikliklerini ve problemlerini örtüyormuş gibi dedi.

Çinli şirketin ileriye dönük en Aka amacı iOS ile rekabet edebilecek düzeye ulaşmak. Honor yalnızca iOS’i değil, Huawei’nin HarmonyOS‘unu da gölgede bırakacak bir tecrübe sağlamayı başa koymuş durumda. Çinli üreticinin bunu başarıp başaramayacağını daima Birlikte göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir