Google Pixel Tablet’in yüksek kaliteli basın görseli ortaya çıktı

Genel May 04, 2023 Yorum Yok
Google yeni tabletini 10 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Google I/O 2023 konferansında tanıtacak. Ekinliğe sayılı günler kala sızıntı kaynağı Evan Blass, Pixel Tablet‘in yeni bir basın görselini yayınlayarak aygıtın ön yüzünün dizaynını ortaya çıkardı.

Yayınlanan manzara tabletin hayli kalın ekran çerçevelerine sahip olduğunu gösteriyor. Ön kamera, Aygıt yatay biçimde tutulduğunda üste istikbal halde Yan çerçeveye yerleştirilmiş. USB Type-C temas noktası ve iki adet hoparlör ızgarası da görülebiliyor.

Google Pixel Tablet fiyatı

Google Pixel Tablet dört renk seçeneğiyle sunulacak. Ayrıyeten porselene benzeri bir nano-seramik kaplamaya sahip Geri dönüştürülmüş gereçlerden yapılmış alüminyum bir gövdeye sahip olacağı belirtiliyor. arka panelinde tek bir kamera misyon yapacak.

Cihazla ilgili Google Tensor G2 işlemci, 8 GB RAM, 8 MP ön kamera, 8 MP arka kamera ve Android 13 işletim sistemi de konuşuluyor. Google Pixel Tablet’in 128 GB depolama alanına sahip Temel sürümü 600 ila 650 euro ortasında bir fiyatla satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir