Google Pixel Tablet hakkında yeni detaylar ortaya çıktı: Yakında geliyor

Genel Nis 07, 2023 Yorum Yok
Google Pixel Tablet geçen Yıl Pixel 7 serisinin lansmanı sırasında gösterildi lakin şimdi piyasaya sürülmüş değil. Arama devi yalnızca aygıtın bu Yıl resmiyet kazanacağını belirtmekle yetindi. Muhtemelen Mayıs ayında düzenlenecek I/O 2023 geliştirici konferansında tanıtılacak.

Merakla beklenen tablet Amerikan Federal Bağlantı Heyeti (FCC) veritabanında GTU8P model numarasıyla göründü. Düzenleyici kuruma nazaran tablet Bluetooth, Wi-Fi ve Ultra Geniş Bant (UWB) olmak üzere üç ilişki standardını destekleyecek. Bunun haricinde farklı ayrıntılar da var.

Şarj suratı da aşikâr oldu

Google Pixel Tablet tıpkı model numarasıyla UL Solutions sertifikasyon kurumunun kayıtlarında da tespit edildi. Yayınlanan bilgilere nazaran tablet 18W süratli şarjı destekleyecek. Ayrıyeten azamî 30W Güç dayanağına sahip Özel bir yerleştirme istasyonundan da bahsedildiğini belirtelim.

Söz konusu istasyonun hoparlör misyonu görerek tableti akıllı ekrana dönüştüreceği belirtiliyor. Google Pixel Tablet 11 inç ekran, 256 GB dahili depolama alanı ve Tensor işlemciyle gelecek. Ayrıyeten birinci Sınıf nanoseramik kaplamalı bir gövdeyle karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir