Google Pixel Fold’un ön sipariş hediyesi belli oldu

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Android’in başında yer Meydan Google‘ın 10 Mayıs tarihli I/O etkinliğinde Pixel Fold ve Pixel 7a modellerini duyurması bekleniyor. Hatırlayacağınız üzere her iki telefonun fiyatı ve renk seçenekleri kısa müddet Evvel gün yüzüne çıktı. Artık de Google’ın birinci katlanabilir telefonu Google Pixel Fold hakkında daha Çok detay paylaşıldı. 

Google Pixel Fold’un ön sipariş armağanı belirli oldu

Bilmeyenler için bir evvelki sızıntı, Google Pixel Fold’un 1.799 dolar fiyat etiketine sahip olacağını bizlere gösterdi. Bugünki raporlar ise, aygıtın 1.700 dolardan daha yüksek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacağını bir Kez daha doğruladı diyebiliriz. Laf konusu fiyatlandırmanın Galaxy Z Fold 4 ile birebir olduğunu belirtelim. Lakin Google’ın, kullanıcılar için takas seçeneği ve fiyatsız bir Pixel Watch sunacağı belirtiliyor. 

Bildirilenlere nazaran Google Pixel Fold, su geçirmezliğe ek olarak dayanıklılık odaklı Özel bir menteşe tasarımı ile karşımıza çıkacak. Bununla Birlikte ön tarafta 7,6 inç, Hariç tarafta ise 7,6 inç ekrana sahip olacağı belirtilen aygıtın, Galaxy Z Fold 4’e (263 gr) kıyasla 283 gr yükünde olacak. 

Google Pixel Fold’un kaputun altında Tensor G2 ve 5.000mAh civarında bir pil kapasitesi ile desteklenmesi bekleniyor. Böylelikle olağan kullanımda 24 saat ve düşük Sıkıntı modunda 72 saate kadar pil mühleti sunacak. Şu Lahza için yeni akıllı telefon hakkında bildiklerimiz bunlarla hudutlu. Lakin önümüzdeki günlerde daha Çok ayrıntının paylaşılacağını düşünüyoruz. Pixel Fold’un 10 Mayıs’ta ön siparişe açılması ve 7 Haziran’da vitrine çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir