Geri sayım başladı: Huawei Watch Ultimate Türkiye’de satışa çıkıyor

Genel Mar 28, 2023 Yorum Yok
Bu yılın en Fazla merak edilen akıllı saat modellerinden Huawei Watch Ultimate için beklenen gün geldi. Bugün itibariyle resmi internet sitesinde Geri sayıma başlayan Huawei, yarın (29 Mart Çarşamba günü) akıllı saatin Türkiye satışlarına başlıyor. İşte Huawei Watch Ultimate modelinin öne çıkan özellikleri.

İşte karşınızda Huawei Watch Ultimate

Geleneksel saatler üzere görünen lakin premium tasarımı ve içerisinde barındırdığı teknolojiler ile dikkat çeken Huawei Watch Ultimate, 48.5 x 48.5 x 13 mm ölçülerinde ve 1.5 inç LTPO AMOLED (1-60Hz) ekranla geliyor. 2.35 mm kalınlığında kuvvetli safir camile desteklenen aygıta, tek bir şarjla 14 gün, aktif kullanıcılar için 8 günlük kullanım ömrü sunan 530mAh boyutlarında pil kapasitesieşlik ediyor.

Günümüzde üst seviye lüks saatlerde ve hisli aygıtlarda bulunan zirkonyum bazlı sıvı metal kasa üzerine kurulan Huawei Watch Ultimate, Nano-Tech seramik çerçeve ve safir saat kadranı gibi güçlü gereçleri bünyesinde barındırıyor. Ayrıyeten Qi kablosuz şarj dayanağı sunulan aygıt, aktivite takibi ve sıhhat konusunda kalp atış suratı, kan oksijen takibive EKG ölçümleri için birinci Sınıf sensörlere güveniyor.

Tüm teknolojiler Biricik bir modelde birleşiyor🛰️

Sadece bu da değil, Huawei Watch Ultimate, klasik üst seviye saatlerde bulunan eşsiz üç düğmeli heyetimle birinci kez karşımıza çıkıyor. Ayrıca derin deniz basıncına ve 24 saat 110 metre derinliğe kadar dayanıklı olduğunu da hatırlatalım. Bu noktada akıllı saat, hem kuvvetli koşullar hem de günlük kullanım için eşsiz bir tecrübesi beraberinde getiriyor.

Huawei Watch Ultimate modelinin diğer öne çıkan özellikleri arasında Uydu bağlantısı, Bluetooth 5.2, doğru haritalama için çift frekanslı beş sistemli GNSS pozisyonlandırma prosedüründen faydalanan Sefer Modu yer alıyor. Huawei Watch Ultimate, 29 Mart Çarşamba günü Huawei’nin resmi internet sitesi üzerinden Türkiye’de satışa sunulacak. Akıllı saatin fiyatı ise şimdi açıklanmadı.

Huawei Watch Ultimate özellikleri ⌚

  • Boyut: 48.5 x 48.5 x 13 mm
  • Ekran: 1.5 inç 466 x 466 piksel LTPO AMOLED
  • Ağırlık: 76 gr
  • Suya Dayanıklılık: 24 saat 110m kadar/ IP68 su geçirmezlik 
  • Bağlantı: Bluetooth 5.2, BDS Uydu Mesajı
  • Batarya: 530mAh 14 gün pil ömrü
  • Sensörler: Jiroskop, Hız ölçer, kalp atış suratı, pusula, kan oksijen takibi, EKG
  • GPS: ✅
  • NFC: ✅

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir