Galaxy Z Fold 5’in koruyucu kılıf görselleri sızdı

Genel May 12, 2023 Yorum Yok
Katlanabilir telefon pazarının öncü isimlerinden Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4’ün akabinde odağını yeni nesil katlanabilir aygıtlara çevirdi. O denli ki merakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 hakkında Çeşitli söylenti ve raporlar ile müsabakaya devam ediyoruz. Artık nihayet olarak, Galaxy Z Fold 5’in dizaynını doğrulayan yeni hami kılıf manzaraları paylaşıldı.

Galaxy Z Fold 5 hami kılıf görselleri sızdı

Bilmeyenler için Galaxy Z Fold 5, Özellikle çerçeve konusunda Değerli bir yükseltme ile karşımıza çıkacak. Droplet yani su damlası menteşe tasarımına geçiş yapacak modelde, katlama sırasında oluşan boşluk ortadan kalkacak ve tamamen pürüzsüz bir Görünüm elde edilecek. Paylaşılan yeni kılıf imgeleri ise, Z Fold 5’in çerçeve sistemini ve oval dizaynlı kamera modülünü doğruluyor.

Galaxy Z Fold 5 olası özellikler

Mevcut raporlara nazaran Galaxy Z Fold 5, 120Hz yenileme suratı sunan 7.6 inç boyutlarında AMOLED birincil ekran ve 6,2 inç boyutlarında AMOLED kapak ekranına sahip olacak. Aygıtın kalbinde ise Qualcomm’un yeni amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti bulunacak

Galaxy Z Fold 5’in arka tarafta 50MP birincil, 12MP ultra geniş açı ve 10MP periskop (3x optik yakınlaştırma ve OIS destekli) sensörden oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olacağı belirtiliyor. Ön tarafta ise cihaza 12MP selfie kamerası eşlik edecek. Katlanabilir telefonun diğer özellikleri ortasında, Gorilla Glass Victus 2, IPX8 sertifikası, ekran altı kamera ve 25W süratli şarj dayanağı yer alıyor.

.

Son sızıntılara nazaran Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in Ağustos 2023 civarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu nedenle Samsung, aygıtın son özelliklerinde değişikliğe imza atabilir. Önümüzdeki haftalarda Galaxy Z Fold 5 hakkında daha Çok ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir