Galaxy Z Fold 4 Astrofotoğrafçılık moduna kavuştu!

Genel May 02, 2023 Yorum Yok
Güncelleme takviyesi konusunda elini hızlandıran Samsung, Galaxy S22 serisi ile tanınan olan Astrofotoğrafçılık (uzay fotoğrafçılığı) modunu daha Çok aygıta ulaştırmaya devam ediyor. Bu bağlamda kısa müddet Evvel Galaxy S21 serisi aygıtlarda erişime açılan yeni özellik, artık de Galaxy Z Fold 4 için kullanıma sunuldu.

Galaxy Z Fold 4 Astrofotoğrafçılık moduna kavuştu

Bildirilenlere göre Expert RAW uygulamasının en nihayet sürümü ”2.0.09.1”, Galaxy Z Fold 4’e astrofotoğrafçılık takviyesi getiriyor. Lahza itibariyle yeni güncelleme, Google Play Store’da erişime açılmış durumda. Bununla Bir arada kullanıcılar, en nihayet sürüm yüklendikten sonra, uygulamanın sağ üst köşesinden astrofotografi moduna erişilebilirler. 

küçük bir hatırlatma ile Astrofotoğrafçılık modu, yıldızların ve takımyıldızların uzun pozlamalı fotoğraflarına ek olarak kullanıcıların bu yıldızların yerlerini belirlemelerine olanak tanıyor. Ancak imaj kalitesinin etraftaki Fer kirliliğine ve gökyüzünün ne kadar Aleni olduğuna bağlı olarak değişeceğini hatırlatalım. 

Kısa müddet Evvel yapılan duyuruda Samsung, Astrofotografi modunun Galaxy S20 serisi, Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra iç olmak üzere eski amiral gemisi aygıtlarına ve bütün Galaxy Z Fold kuşaklarına geleceğini onayladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir