Galaxy S23 Ultra’nın yapay zekası abarttı: Bebek fotoğrafına diş ekledi

Genel Mar 26, 2023 Yorum Yok
Samsung kısa bir müddet Evvel Galaxy S23 Ultra ile çekilen Ay fotoğraflarının Çok gerçekçi görünmesi nedeniyle tenkit oklarına maksat olmuştu. Kimi kullanıcılar kameradaki yapay zekanın amiral gemisi tarafından çekilen Ay fotoğrafları üzerinde oynama yaparak sahte görüntü oluşturduğunu gösteren deliller sunarak memnuniyetsizliklerini lisana getirdiler.

Görünen o ki Güney Koreli dev yalnızca ay fotoğraflarını “iyileştirmiyor“. Samsung Galaxy S23 Ultra modelini satın Meydan bir kullanıcı şirketin resmi web sitesinde karanlık ve bulanık manzaraları, ayrıyeten çocukluk fotoğraflarını güzelleştirdiği belirtilen Remaster özelliğini denemeye karar verdi.

Remaster sonucunda şaşkına döndü

Yedi aylık kızının fotoğrafını çeken kullanıcı “Remaster” sürecinden sonra şaşkına döndü. Çünkü kamera yazılımı yalnızca fotoğraftan birtakım güzel olmayan detayları temizlemekle kalmadı birebir vakitte bebeğe lisan yerine “bir Dizi diş” ekledi.

Kullanıcı denemeyi birkaç Kez tekrarladı fakat Remaster her seferinde Ufak kızın fotoğrafına diş ekledi. Yani bu mutlaka Biricik sefere mahsus bir aksaklık değil. Durumla ilgili bilgilendirilen Samsung’tan şimdi hususla ilgili resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir