Galaxy S23 serisinin ön kamerası belli oldu: Tüm modellerde aynı olacak

Genel Kas 15, 2022 Yorum Yok
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında yeni amiral gemisi Galaxy S23 serisini piyasaya sürecek. Bugün, sızıntılar ile gündemden düşmeyen telefonların ön kamera ayrıntıları paylaşıldı.

Galaxy S23 serisinde kullanılacak ön kamera muhakkak oldu

Bildirilenlere nazaran Galaxy S23 serisinde kullanılacak ön kamera aşikâr oldu. Yakın kaynaklardan gelen sızıntılar, seride yer alacak bütün modellerin 12MP selfie sensörü ile donatılacağını bildiriyor. Bu sensörün teknik ayrıntıları ise şimdi açıklanmadı. 

Bilindiği üzere serinin zirve modeli Galaxy S23 Ultra’nın 200 Megapiksel ana, 12 Megapiksel ultra geniş açı, 10 Megapiksel 3x telefoto ve 10 Megapiksel 10x periskop sensörleriyle gelmesi beklenirken, serinin standart ve Plus modeli 50MP anne kamera, 12MP ve 11MP Yardımcı sensörlerden Güç alacak.

Hatırlamak gerekirse, var Galaxy S22 ve S22+ modellerinde 50 megapiksel anne kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı ve 3x yakınlaştırmalı 10 megapiksel telefoto lens bulunuyor. Bu nedenle, ana kamera yükseltmelerinin Aka kısmının Galaxy S23 Ultra modeline Özel olacağı açık. Lakin bunun ön kamera tarafında farklılık göstereceğini söyleyebiliriz.

 Ayrıca Güney Koreli teknoloji devi, yaklaşık 32 milyon Galaxy S23 serisi Aygıt üretmeyi planlıyor. Bu sayının yüzde 50’si sadece S23 Ultra modeli, yüzde 30’u ise Temel model olacak. Bu durum bizlere S22 Plus modelinin yüzde 20 ile en Ufak hisseye sahip olacağını gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir