Galaxy S23 Plus dayanıklılık testinden geçti: İşte video

Genel Şub 18, 2023 Yorum Yok
Hatırlayacak olursak Samsung Galaxy S23 Ultra, geçtiğimiz hafta paylaşılan dayanıklılık testlerinde şaşırtan sonuçlara imza atmıştı. Çizilme ve suya dayanıklılık testlerinden geçer not Meydan telefon, düşme testlerinde ise Aka bir vuruş aldı.Şimdi de PBKReviews, benzeri bir testi Galaxy S23 Plus modelinde uyguladı. Pekala Galaxy S23+ düşmelere karşı ne kadar güçlü? Gelin daima birlikte bakalım.

Galaxy S23 Plus dayanıklılık testinden geçti

Bilmeyenler için Galaxy S23 Plus, kavisli dizayna sahip Ultra modelinden farklı olarak düz bir ekranla geliyor. Bu noktada her iki cihaz Gorilla Glass Victus 2’ye sahip olsa da, kavisli ekranların darbelere karşı daha dayanıksız olduğunu biliyoruz. Gerçekleştirilen testlerde ise Galaxy S23 Plus, şaşırtan bir biçimde Ultra modeli ile tıpkı kaderi paylaştı. 

Videoda bel yüksekliğinden direkt betona bırakılan telefonunda ne yazık ki kırıklar meydana geliyor. Ancak Galaxy S23 Plus modelinin S23 Ultra’dan daha Ufak bir hasar aldığını söyleyebiliriz. Zira amiral gemisinde daha Aka çatlaklar ile karşılaştık. Ayrıca kozmetik hasara karşın, ekran ve telefonun büsbütün çalışır durumda olduğu belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir