Galaxy S23 FE için muhtemel çıkış tarihi paylaşıldı

Genel Mar 06, 2023 Yorum Yok
Kısa müddet Evvel amiral gemisi Galaxy S23 ailesini kullanıcılar ile buluşturan Samsung, seriye bir ”Fan Edition” modeli eklemeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere yakın vakitli sızıntılar, Galaxy S23 FE‘nin yolda olduğunu bizlere göstermişti. Şimdi merakla beklenen bütçe telefonu için muhtemel çıkış tarihi paylaşıldı.

Galaxy S23 FE için olası çıkış tarihi paylaşıldı

Bildirilenlere nazaran Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 için bu yılın ağustos ayında düzenlenecek Unpacked etkinliğinde Galaxy S23 FE modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Bilmeyenler için Galaxy S23 ailesinin yeni bütçe modeli, Snapdragon 8+ Gen 1 iç olmak üzere premium özellikler ile karşımıza çıkacak.

Ayrıca Samsung’un bu Yıl hayranları için hazırladığı Biricik şey bu değil. Sızan bilgiler, Galaxy Tab S8 FE ve merakla beklenen Galaxy Tab S9 serisinin de Ağustos etkinliğinde görünebileceğini gösteriyor. Samsung’un birebir aktiflikte iki Aka tablet sürümünü piyasaya sürmesi alışılmadık bir durum olsa da, şirketin daha Evvel beklenmedik duyurularda bulunduğunu görmüştük.

Nitekim daha Evvel bir Kore raporu da Galaxy Tab S8 FE’nin Ağustos yahut Eylül’de piyasaya sürülebileceğini argüman etmişti. Söylentiler doğruysa Galaxy Tab S8 FE, Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Tab S7 Fe’nin halefi olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir