Galaxy A52 kullanıcılarına müjde: Android 13 ve One UI 5 güncellemesi yayınlandı

Genel Kas 18, 2022 Yorum Yok
Samsung‘un Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini etkileyici bir süratle kullanıma sunması devam ediyor. Bugün erken saatlerde size Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4’ün kararlı sürümü aldığı haberini yapmıştık ve birkaç saat sonra, bu kez Galaxy A52 sahiplerine yönelik kimi hoş haberlerle karşınızdayız.

Galaxy A52 için Android 13 ve One UI 5 güncellemesi çıktı

Galaxy A52, Samsung’un en başarılı A serisi telefonlarından birisi oldu ve artık halefi olan A53 modelinin müsaadeden gidiyor. Galaxy A52 için Android 13 ve One UI 5 güncellemesi an itibariyle dağıtılmaya başlandı. Fakat şimdilik yalnızca Rusya pazarına sunulmuş durumda. Öte yandan Samsung’un süratli bir halde Türkiye ve öbür ülkelere de bu güncellemeyi sunmasını bekliyoruz. Çünkü Samsung çoklukla bu formda yazılım güncellemelerini dağıtmayı tercih ediyor.

Galaxy A52’ye gelen Android 13 güncellemesi, yeni Bina A525FXXU4CVJB Bina numarasıyla geliyor. OneUI 5.0 kullanıcı arayüzü yeni kilit ekranı ve özellikler getirirken güncelleme içerisinde Kasım 2022 Emniyet yaması bulunuyor. Galaxy A52, geçtiğimiz Yıl Android 11 ile piyasaya sürülmüştü ve Android 12’ye yükseltilmişti. Münasebetiyle Galaxy A52, istikbal yılın sonlarında bir Aka Android işletim sistemi güncellemesi daha alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir