Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Evernote’ta önceki notlara erişim kolaylaştı: İşte yeni gelen özellik

Evernote’ta önceki notlara erişim kolaylaştı: İşte yeni gelen özellik

admin admin -
14 0
Daha Fazla not alma uygulaması olarak kullanılan Evernote, bu hafta yayınlanan güncellemeyle kullanışlı bir özellik kazandı. Geri temaslar sayesinde kullanıcılar evvelki notlara basitçe dönebilecek. Şirket, bunun kullanıcılar tarafından en Fazla istenen özelliklerden biri olduğunu söylüyor.

Evernote, kullanıcıların bir notu başkasına bağlamasına müsaade veriyor lakin evvelki notlara Geri dönmek Fazla kolay değil. Not uygulaması backlinks özelliğiyle, artık kullanıcılar anne uygulama ekranına Geri dönül tekrar arama yapmak zorunda kalmadan muhakkak bir nota Geri dönebiliyor. Biricik bir dokunuşla eski notlar görülebiliyor. Evernote’a nazaran Geri irtibatlar, fikirleri birbirine bağlamayı Fazla daha kolaylaştırıyor.

Evernote, yeni özelliği Evernote İşçi, Professional ve Teams kullanıcılarına sundu. Backlinks, hem web hem de taşınabilir uygulamada kullanılabiliyor. Aralık ayında premium aboneler için çevrimdışı notlar eklenmiş, iOS 16 için kilit ekranı araç ekipleriyle (widget) güncellenmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir