Elon Musk, Twitter’ın şirket toplantılarında kullanılan sunuları paylaştı

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Elon Musk‘ın devraldığı Twitter, alım satımlar sonrası Aka değişikliklere gitti. Musk, dünya çapındaki Twitter çalışanlarının birçoklarını kovdu ve şirketin harcamalarının ve yararlarının birçoklarını kıstı. Yapılan bütün değişikliklere Twitter 2.0 ismini veren Musk, Twitter hesabında yaklaşan kimi özellikleri ve büyüme maksatlarını paylaştı.

 

Karşınızda Twitter’ın şirket toplantılarında kullanılan sunular:

Elon Musk, Twitter’ın şirket toplantılarında kullanılan sunuları Twitter hesabında paylaştı. Yeni kayıtlara bakıldığında Musk tarafından getirilen değişikliklerden bu yana Twitter, yeni kayıtlar konusunda tüm vakitlerin en yüksek düzeyine Şahit oldu. Şirket günde yaklaşık 2 milyon yeni kayıt olduğunu argüman ediyor. Bu sayılar Yıl bazında ise yaklaşık yüzde 66’lık bir büyümeyi Anlatım ediyor.

Musk tarafından paylaşılan dahili bilgilere nazaran kullanıcılar platformda her zamankinden daha etkin. Verilere nazaran kullanıcılar, platformda günlük olarak 8 milyar etkin dakika harcıyor. Üstteki sunu fotoğrafları ise bahsettiğimiz dataları içermekte.

Twitter ayrıyeten, 8 dolara doğrulanmış rozet iç olmak üzere birçok özellik sağlayan yeni Twitter Blue abonelik hizmetini de tanıttı. Twitter Blue’nun piyasaya sürülmesinin akabinde birkaç Kötü niyetli kişi, tanınan şahısları ve markaları taklit etmeye çalıştı. Bu da Twitter’ın abonelik hizmeti için yeni alımların duraklamasına Sebep oldu.

Twitter’a yakında gelebilecek bir özellik de uzun biçimli tweet’ler. Şu anda uygulama, kullanıcıların bir tweet’te yaklaşık 240 karakterlik bir mesaj dizisi oluşturmasına müsaade veriyor. Şirketin uzun biçimli tweet özelliğini nasıl uygulamayı planladığına dair bir bilgi şimdi bulunmasada şirketin tweet’leri 240 karakterle sonlandırması ve daha uzun tweet’ler için not gibisi bir uygulama biçiminde gönderiyi açan bir pencere açması Mümkün olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir