Direkt WhatsApp uygulamasından kişi eklemek veya düzenlemek mümkün hale geliyor

Genel Nis 09, 2023 Yorum Yok
Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcı tecrübesini artırmak için yeni özellikler test etmeye devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bir rapora göreyse şirket şimdilerde kullanıcıların vakitten tasarruf etmesini sağlayacak yeni bir özellik test etmekte.

WhatsApp’ta bireyleri uygulama içerisinde yönetin

WhatsApp’ta şahıs ekleme seçeneği bulunmaktadır. Lakin bu sekme sizi Kılavuz uygulamanıza yönlendirmekteydi. Bu sebeple yakın bir vakitte WhatsApp, kullanıcıların uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan şahıs eklemesine veya bilgilerini düzenlemesine İmkan tanıyan yeni bir özellik yayınladı. Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan bu özellik sayesinde birtakım beta kullanıcıları artık WhatsApp’tan ayrılmadan şahıs listelerine yahut Google hesaplarına kolaylıkla yeni bireyler ekleyebilmekte.

Üstteki ekran imajından de görüldüğü üzere yayınlanan yeni özellik ile Birlikte direkt WhatsApp uygulaması içinden şahıs eklemeniz mümkün. Bu özelliği kullanmak için WhatsApp içindeki bireyler listenizden Yeni şahıs seçeneğini seçmelisiniz. Daha sonra üstteki ekran imgesindeki üzere bir ekran karşınıza çıkacaktır. Bu sekmeden yeni şahıs ekleyebilirsiniz.

Bu yeni güncelleme ile birlikte düzenlemek istediğiniz kullanıcının profiline girerek düzenleme süreci de yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra WhatsApp’tan size ulaşmaya çalışan bilinmeyen numaraları da şahıslar uygulamasına geçmeden şahıslar listenize eklemeniz mümkün. Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan bu güncellemenin yakın bir vakitte bütün kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir