Devasa indirimler: Steam’de 2.810 TL değerindeki oyun paketi 199 TL

Genel May 16, 2023 Yorum Yok
Steam’de Vakit vakit oyun paketlerin Önemli indirimler olabiliyor. Bunların nihayet örneği ise oyun dünyasının dev firması Electronic Arts’ın EA Racing Mega Collection paketi oldu. İsminden da anlaşılacağı üzere bu paketin içerisinde yarış oyunları bulunuyor. Paketi cazip kılan şey ise aktüel Need for Speed oyunlarını barındırıyor olması.

2.810 TL yerine 199 TL

EA Racing Mega Collection paketinin içerisinde Ghost Games, Stellar Entertainment Limited, Criterion Games ve Codemasters üzere stüdyolar tarafından geliştirilen oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar ise Need for Speed, DiRT ve GRID serilerine ilişkin olan Need for Speed Heat, Need for Speed Payback, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Need for Speed Unbound ve DIRT 5’ten oluşuyor.

Bu oyun paketinin Yekün fiyatı 2.810 TL yapıyor. Fakat Steam’de Lahza itibariyle EA Racing Mega Collection paketinin fiyatı yüzde 93 indirimle 199 TL düzeyinde bulunuyor. Bilindiği üzere Need for Speed Unbound, serinin çıkan nihayet oyunuydu ve genel olarak oyun dünyası bu üretimi beğenmişti. Bunun dışında Payback ve Heat sürümleri de Tekrar evvelki yeni sürümler ortasında bulunuyor. NFS serisinin yanında DIRT 5 ile off-road, Grid Legends ile de pistlerde gayret edebilirsiniz. 

Bu paketin dışında Dead Space Collection, EA Sci-Fi Collection, Bioware Mega Collection ve Battlefield Collection paketlerinde de Aka indirimler Laf konusu.

Dead Space Collection içerisinde Dead Space (2008), Dead Space 2 ve Dead Space 3 bulunuyor. Bu paket yüzde 83 indirim ile 387 TL yerine 64 TL. Bu ortada “remake” sürümün bu pakete iç olmadığını belirtelim. EA Sci-Fi Collection içerisinde ise üstteki oyunlara ek olarak Mass Effect Legendary Edition bulunuyor. Paketin fiyatı ise 986 TL yerine 83 TL. Bioware Mega Collection paketine baktığımızda Dragon Age: Origins – Ultimate Edition, Dragon Age Inquisition, Mass Effect: Andromeda Deluxe, Mass Effect Legendary Edition ve Dragon Age II Ultimate Edition oyunlarını görüyoruz. Toplamda 1.577 TL olan bu paketin fiyatı ise 172 TL. nihayet olarak ise Battlefield Collection paketi bulunuyor ve bunun içerisinde Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield V yer alıyor. Bu koleksiyonun fiyatı ise 1059 TL yerine 201 TL.
  • EA Racing Mega Collection: 2810 TL – 199 TL 
  • Dead Space Collection: 387 TL – 64 TL
  • EA Sci-Fi Collection: 986 TL – 83 TL 
  • Bioware Mega Collection:1577 TL – 172 TL 
  • Battlefield Collection: 1059 TL – 201 TL 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir