Cities: Skylines Remastered ücretsiz yükseltme ile yeni nesil konsollara geliyor

Genel Şub 08, 2023 Yorum Yok
Tanınan Belde kurma ve Yönetim Cities: Skylines nihayet nihayet jenerasyon konsollara geliyor. Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Colossal Order tarafından bugün duyurulan Cities: Skylines Remastered, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e gelirken birebir vakitte birtakım yenilikleri de içeriyor.

Remastered sürümünün en Aka özelliği evvelki konsol jenerasyonlarında verilen 9 karoluk inşa hududunu 25’e çıkartıyor. Münasebetiyle Fazla daha Aka ve geniş kentlerin kurulmasının önü açılıyor. Yeni eklenen harita düzenleyici, konsol oyuncularının tıpkı PC sürümünde olduğu üzere kendi kentlerini oluşturmaya başlamadan Evvel araziyi istedikleri üzere düzenlemelerine de İmkan tanıyacak.

Cities: Skylines Remastered, yeni kuşağa geliyor

Ayrıca, objelerin hisli yerleşimi için geliştirilmiş araçlar, bir orta göstergesi, süratli bir seçim aracı ve hatta hava durumunu, günün saatini ve diğer çevresel konuları değiştirmek için yeni bir Denetim paneli de yenilenmiş sürüm ile Bir arada yeni kuşağa getiriliyor. Paradox, bu yeni konsol sürümünün şimdi oynanış imajlarını paylaşmadı lakin getirdiği bütün özellik ve yükseltmelere Karşın performans iyileştirmeleri vaat ediyor.

Halihazırda Xbox One veya PlayStation 4‘te Cities: Skylines’a sahip olanlar yeni jenerasyon konsollarda Remastered yükseltmesini fiyatsız olarak alabilecek. After Dark genişlemesini de içeren Cities: Skylines Remastered, 15 Şubat tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’e gelecek. Oyuna sahip olmayanların ödemesi gereken fiyat ise 40 dolar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir