Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bütün Instagram gönderileri artık zamanlanabilecek: İşte yeni dönem

Bütün Instagram gönderileri artık zamanlanabilecek: İşte yeni dönem

admin admin -
11 0
Instagram kullanıcıları için yeni bir gönderi zamanlama sistemi test ediliyor. Bu mekanik hem tarayıcı sürümlerinde hem de taşınabilir işletim sistemlerinde çalışacak. 

 

Instagram için gönderi zamanlama özelliği yok muydu?

Eskiden sadece Facebook’un Business Suite aracı ile kullanılabilen gönderi zamanlama özelliği Fazla kolay bir halde kullanılabilecek. Adam Mosseri tarafından paylaşılan bir görüntüde içeriklerin 75 gün sonrasına kadar zamanlanabileceği belirtildi.

Planlama özelliğinden “Profesyonel” hesaplar (iş hesabı) yararlanabilecek. Bir hesap fiyatsız bir biçimde profesyonel hesaba dönüştürülebiliyor. Ayrıyeten Instagram kendi resmî hesabından bu husus ile ilgili bir gönderi de yayımladı.

Business Suite ile zamanlanamayan Reels gönderilerinin de planlanabilmesi binlerce içerik üreticisini Fazla sevindirdi. Artık oluşturduğunuz içerikleri paylaşmadan Evvel “Gelişmiş ayarlar” seçeneğine tıklayıp onları “Bu gönderiyi zamanla” seçeneği ile zamanlayabilirsiniz.

Gönderiyi paylaşmak istediğiniz günü ve saati belirledikten sonra “Planla” seçeneğine tıklamalısınız. Bunun dışında içerik üreticileri için “Başarımlar” yahut “Edinimler” olarak nitelendirilebilen bir uygulama daha getirildi.

Reels görüntüleri yayımlayan bireylerin muvaffakiyetleri Instagram tarafından resmen tanınacak. İstikrarlı olan şahıslar çokça Ödül kazanacak. Başarımlar anlık olarak takip edilebilecek. Instagram için hazırlanan gönderi zamanlama özelliği yayılmaya başladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir