Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bill Gates’in telefonu Samsung Galaxy Z Fold 4

Bill Gates’in telefonu Samsung Galaxy Z Fold 4

admin admin -
21 0
Katlanabilir ekranlara yaptığı yatırım ile bugün hem Aygıt tarafında hem ekran üretimi tarafında lider hale gelen Samsung pek Fazla Ünlü ismin de dikkatini çekiyor. Bugüne kadar iPhone kullanan Android firma işverenleri görmüştük lakin artık Samsung Laf konusu.

Bill Gates’in telefonu ne?

Microsoft kurucusu ve dünyanın en Güçlü insanlarından Bill Gates, günlük hayatında Samsung Galaxy Z Fold 4 kullandığını açıkladı. meşhur İsim geçtiğimiz Yıl da Galaxy Z Fold 3 kullandığını açıklamıştı. Samsung’un katlanabilir telefonlarına Özel bir ilgisi mevcut.

Özellikle katlanabilir ekranlar için optimize edilen Microsoft uygulamaları Bill Gates’in kalbini çalmış. Bu açıdan Surface Duo modeline nazaran avantajları var. Microsoft ve Samsung uzun vadede yazılım optimizasyonları konusunda Amel birliği yapıyor. Bu da kullanımı kolaylaştırıyor. meşhur milyarder bir tablet kullanmadığını ve Galaxy Z Fold 4 modelinin ekranının kâfi olduğunu belirtiyor.  

Diğer bir husus ise Ünlü ismin Dünyanın her yerinde tarlalar satın alması. Bill Gates ortada Aka bir fotoğraf olmadığını belirtirken uzun vadeli yatırım yapmak istediğini ve tarlaları daha verimli halde kullanarak Amel imkânları yaratmaya çalıştığını lisana getiriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir